Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Лісопожежна станція Конотопського держлісгоспу поповнилась новою технікою

Лісову пожежу набагато легше попередити, аніж загасити. На цьому неодноразово акцентували і продовжують акцентувати лісівники. Саме тому інвестиції у пожежну безпеку у Конотопському держлісгоспі вважають одним із найбільш виправданих капіталовкладень.

Днями арсенал пожежних засобів лісгоспу поповнився новою технікою. Модернізований пожежний автомобіль на базі ЗІЛ-131 зі збільшеним на 40% об’ємом пожежної ємності, що дуже важливо при дефіциті води під час гасіння лісової пожежі, вже зайняв своє місце у боксах лісопожежної станції.     «Нова техніка стане незамінною у боротьбі з лісовими пожежами та значно оновить протипожежний автопарк лісогосподарського підприємства. Але головне, про що ми всі разом маємо подбати, щоб у лісової охорони не було необхідності застосовувати це авто на практиці», – наголошує директор ДП «Конотопський лісгосп» Олег Салов.

Лісівники Конотопщини вважають, що лише особисте правильне ставлення людини до лісу та власна відповідальна поведінка стануть запорукою збереження зеленого багатства України та закликають всіх  дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі!