Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лісокультурна кампанія на Сумщині у повному розпалі

Загальні новини 3 Квітня 2019

Лісокультурна кампанія на Сумщині у повному розпалі. Підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства висадили майже на 70 % від загальної площі, запланованої на весняну посадку лісу.

 

«У весняний період цього року лісгоспи області планують провести створення лісових насаджень на площі 766 га та на площі 949 га – доповнення лісових культур. На сьогодні вже створено 520 га лісових насаджень та проведено доповнення на площі 456 га.Також планується висіяти 7,3 га розсадників», – прокоментував хід лісокультурної кампанії заступник начальника управління Олександр Товстуха.

 

Передує у посадці лісу Лебединський лісгосп. Тут вже встигли створити 96 га лісових насаджень (122 % до плану) та провести доповнення на площі 84 га (93% до плану). Працюють понад план по створенню лісу і Середино-Будські та Шосткинські лісівники. Відповідно створено 76 га (104%) та 84 га (104%). Щодо останніх, то Шосткинський лісгосп встиг провести доповнення лісу на площі 115 га (82% до плану), що є найбільшим показником в області.

 

На стадії завершення роботи по посадці у Глухівському 54 га (89 % до плану) та Свеському лісгоспах – 55 га (63 % до плану). По 45 га лісу створено у Конотопському та Кролевецькому підприємствах.

 

По доповненню поряд з Лебединським та Шосткинським лісгоспом оперативно працюють Тростянецькі та Конотопські лісівники, доповнено відповідно 54 га та 55 га.

 

«В усіх хвойних лісгоспах області посадка лісу триває досить оперативно і підприємства вже майже завершують роботи. У твердолистяних підприємствах, де переважаючі чорноземи, ґрунт протряхає пізніше, тому роботи по посадці лісу тут проходять дещо повільніше», – продовжує Олександр Товстуха.

 

Лісокультурна кампанія на Сумщині продовжується.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ