Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лісокультурна кампанія на Сумщині набирає обертів

Загальні новини 13 Березня 2020

Лісокультурна кампанія на Сумщині у повному розпалі. До посадки лісу долучилися всі 12 підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«У весняний період цього року лісгоспи області планують провести посадку лісових насаджень на площі понад 898 гектарів. На сьогодні вже посадили 54 % запланованої площі. Для посадки використовують сіянці, вирощені у власних розсадниках», – прокоментував хід лісокультурної кампанії начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко.

Передує у посадці лісу Шосткинський лісгосп. Тут вже встигли висадити 640 тисяч штук сіянців на площі 80 га (73 % до плану).

«В усіх хвойних лісгоспах області посадка лісу триває досить оперативно. У твердолистяних підприємствах, де переважаючі чорноземи, ґрунт протряхає пізніше, тому роботи по посадці тут проходять дещо повільніше», – продовжує Анатолій Омельченко.

Активно працюють на посадці лісу Лебединські, Середино-Будські, Кролевецькі, Конотопські та Глухівські лісівники. У даних лісгоспах посадили відповідно 70 га, 57 га, 54 га, 50 га та 45 га лісу.

По доповненню лісових культур передує Тростянецький лісгосп – 98 га, на 80 га провели доповнення у Шосткинському лісгоспі, 56 га доповнили у Сумському та 50 га – у Конотопському лісгоспах.

Для посадки зазначених площ підприємства управління вже використали понад 3 млн. сіянців, а це значить що на Сумщині з’явилося більш як 3 мільйони молоденьких деревець.

Лісокультурна кампанія продовжується.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ