Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Лісництва Середино-Будського лісгоспу визначатимуть у кого кращі лісові культури

Новини лісгоспів 31 Липня 2020

Дерева, посаджені за нашої пам’яті, результат лісівничої праці покажуть лише наступним поколінням, та її якість можна оцінити вже зараз.

Це на практиці вирішили цьогоріч продемонструвати Середино-Будські лісівники, оголосивши для лісництв лісгоспу конкурс «Кращі лісові культури».

«Своєчасний догляд за лісовими насадженнями – обов’язкова вимога у роботі підприємства. Від травня до жовтня проводимо догляди за лісовими культурами та тимчасовими розсадниками, прочищаючи їх від бур’янів, трав’янистої рослинності та порослі малоцінних порід. Кожна окрема ділянка вимагає індивідуального підходу, поєднаного з фаховими знаннями та досвідом. Кількість доглядів залежить від віку посадки і ступеня забур’яненості. Особливо ретельного догляду потребують ділянки культур у віці перших п’яти років», – говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Щоб покращити ефективність роботи, лісгосп використовує механізовані догляди за допомогою мотокущорізів та лісового культиватора (КЛБ-1,7). Лише впродовж другого кварталу встигли доглянути 318 га, з яких 99 га – механізовано.

А от для мотивації якості роботи, керівництво вирішило оголосити між лісництвами, яких у лісгоспі чотири, названий конкурс. Його підсумки планують підбити у вересні, напередодні Дня працівника лісу.