Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лісівники Сумщини продовжують будувати лісові дороги

Загальні новини 21 Жовтня 2016

Продовжуючи дорожню справу, в цьому році підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства спорудили 25,4 км лісових доріг з твердим покриттям та підготували під будівництво наступного року 20,8 км земляного полотна.


{gallery}materials/2016/10/211{/gallery}

«Робота по будівництву доріг ще продовжується. По дорожньому покриттю лісгоспи виконали план на 85%, по будівництву земляного полотна роботи вже на стадії завершення», – прокоментував хід будівництва начальник відділу використання лісових ресурсів та маркетингу Сумського ОУЛМГ Василь Коломієць.

Більшість підприємств вже стовідсотково справилась зі взятими зобов’язанням. Найбільші відстані вдалося подолати Тростянецькому лісгоспу – 4 км дороги з твердим покриттям, Середино-Будському – тут здано у експлуатацію 3,2 км доріг, Кролевецькому лісомисливському господарству – 2, 6 км.

На стадії завершення будівництва дороги Свеський лісгосп. До слова, у Свеських лісівників цьогоріч були найбільш амбітні плани. Вони взяли на себе зобов’язання побудувати більше 10 км доріг, що складало майже 40 % всього загальнообласного плану, і гідно справляються зі взятими зобов’язаннями. Наразі у Свеському лісгоспі вже збудовано майже 7 км дороги з твердим покриттям та 6,3 км земляного полотна.

Почали будувати лісові дороги на Сумщині ще у 2008 році, і до цього часу вже спорудили близько 200 км. За словами фахівців, вони в рази покращують доступ до лісового фонду на випадок пожеж, суттєво зменшують відстань вивозки деревини, що дає змогу заощаджувати кошти на собівартості рейсів та зменшувати знос лісовозної техніки.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ