Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Ліси Сумщини чатує «Лісова варта»

Новини лісгоспів 10 Вересня 2019

«Наше основне завдання – це проведення рейдів для охорони лісових насаджень. У складі рейдових бригад працівники лісової охорони лісгоспів. Робота у нас ненормована. В основному, браконьєри люблять «полювати» чи живись лісовими багатствами у нічний час. Тому, коли всі сплять, ми охороняємо лісовий спокій. Ми забезпечені машинами з підвищеною прохідністю, тепловізорами, квадрокоптерами, зброєю. За минулий рік загалом зробили 205 виїздів.

 

На порушників було складено 60 протоколів: 29 за порушення законодавства по мисливській діяльності та 31 – по лісогосподарській», – говорить начальник відділу охорони та захисту лісу Конотопського лісгоспу – голова обласної організації «Лісівник-атовець» та керівник рейдової бригади лісгоспу «Лісова варта» Євген Лаврик.

 

У тому, що охорона спокою у сумських лісах покладена на надійні плечі, можна було переконатись вочевидь на обласному Лісівничому святі, яке днями відбулось у Кролевці. Там конотопська «Лісова варта» представила увазі глядачів елементи своїх тренувань. Найбільш охочі мали змогу позмагатись з охоронцями лісу та пересвідчитись особисто, що з хлопцями з такою фізичною підготовкою краще «не сперечатись».

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ