Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лісгоспи Сумщини продають новорічні деревця

Загальні новини 23 Грудня 2019

Передноворічна кампанія з продажу головних атрибутів свята триває. Лісогосподарські підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства продовжують продаж новорічних деревець і вже реалізували понад 45 тисяч ялинок та сосен.

«Зараз активно розгорнулася роздрібна торгівля. Середня реалізаційна ціна, яка в області склалася на ялинковому ринку, становить 54,3 грн. за метрову ялинку. Це дещо більше ніж у минулому році – 52,7 грн.», – коментує заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Лідирує у продажу Глухівський лісгосп. Тут встигли продати понад 8 тис. шт. хвойних деревець за ціною 51 грн. За ними – 4,3 тис. шт.. хвойних продали середино-будські лісівники та 4 тис. шт.. – шосткинські. Середня реалізаційна ціна за метрове деревце по даним підприємствам 50 грн.

«Всього в передноворічний період наші лісгоспи планували реалізувати 45 тис. шт. новорічних деревець, вирощених саме на ці цілі на спеціально створених плантаціях. План по реалізації виконали у повному обсязі і нині працюють понад план», – продовжує заступник начальника.

Нагадаємо, ялинки від лісівників відзначені спеціальною биркою з кодом, за яким можна легко перевірити її походження.

Минулоріч у передноворічний період сумські лісівники реалізували понад 44,5 тис. шт. новорічних деревець та отримали за новорічний товар більше 2,3 млн. грн.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ