Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Ліс Перемоги» висадили в Охтирському держлісгоспі

Новини лісгоспів 11 Листопада 2022

В рамках програми «Зелена країна» у Хухрянському лісництві Охтирського держлісгоспу висадили «Ліс Перемоги»!

Площа новоствореної плантації 1,2 га, присвятили її бійцям 93-ої ОМБр «Холодний яр» у дарунок за звільнення Охтирщини від російських загарбників, тим самим увіковічивши пам’ять про своїх визволителів.

Висаджували ліс не силами працівників лісгоспу, до цієї патріотичної справи долучились і місцеві мешканці.

 «Заліснення даної ділянки проходило з особливим завзяттям, з вірою у перемогу та подякою всім бійцям ЗСУ.  Кожне висаджене  дерево – це без перебільшення цінний внесок у зелену скарбницю та дарунок майбутнім поколінням», – говорить директор Охтирського держлісгоспу Юрій Римар.

Щоб висаджений ліс мав безпосереднє нагадування про холодноярівців, двісті молодих модринок висадили у вигляді цифри «93», обрамивши їх сіянцями дубу звичайного – символа могутності та нескореності нашого народу.

Дерева для висадки підбирали не випадково, адже модрина – це єдина шпилькова порода, хвоя якої восени набуває жовтого забарвлення, а згодом опадає, тим самим деякий час вирізнятиметься  серед зеленого листя дуба та буде нести згадку майбутнім поколінням про героїчну боротьбу нашого народу за свободу і незалежність України!