Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Лебединські лісівники проходили медичний огляд прямо на робочих місцях!

Новини лісгоспів 16 Серпня 2022

Безпека та турбота про здоров’я працівників – головний аспект у роботі лебединських лісівників, а відтак і головна складова успішного підприємства.

А ще важливою складовою є заощадження робочого часу працівників!

Керуючись цим, днями керівництво підприємства організувало для працівників проходження щорічного медичного огляду прямо на робочих місцях!

«Проходження медичних оглядів для працівників, зайнятих на виконанні робіт підвищеної небезпеки або таких, де є потреба в професійному доборі, регламентує «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» затверджений МОЗ України», – говорить директор Лебединського держлісгоспу Віталій Баранов.

Щоб організувати проведення медичного огляду лісівників, служба охорони праці лісгоспу узгоджує з обласним управлінням Держпраці акт визначення категорій працівників та поіменний список тих, хто потребує медичного огляду у поточному році. Потім підприємство укладає договір із закладом охорони здоров’я та надає узгоджені списки людей.

Проходження медичних оглядів для своїх працівників Лебединський лісгосп організовує виключно за кошти підприємства. Бо життя та здоров’я кожного працівника вважають головною цінністю!