Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Лебединські лісівники патрулюють лісові масиви

Новини лісгоспів 22 Серпня 2022

З підвищенням температури повітря збільшується небезпека виникнення пожеж у екосистемах, тому у лісівників у цей період пора гаряча.

Щоб максимально упередити виникнення лісової пожежі, у системі роботи лебединських лісівників проведення превентивних заходів, вони патрулюють лісові масиви, ведуть роз’яснювальну роботу з населенням, розповсюджують тематичні листівки.

«Щоденно контролюється виконання заборони на відвідування населенням лісів, а також на випалювання стерні, бур’янів, смітників, іншої рослинності на сільськогосподарських угіддях, навколо автомобільних шляхів, залізниць, населених пунктів, які межують з лісовими масивами лісгоспу. До порушників застосовуються відповідні заходи адміністративного впливу», – говорить директор Лебединського держлісгоспу Віталій Баранов.

Зважаючи на прогнозовану на найближчі дні спеку, слід нагадати, що штрафні санкції, передбачені Адміністративним кодексом України за порушення правил пожежної безпеки, складають від 3060 грн. до 6120 грн. А за завдані державі в особливо великих розмірах збитки, порушники можуть бути притягнуті і до кримінальної відповідальності!

Шановні громадяни, пам’ятайте, що саме людська безвідповідальність часто призводить винищення сотень гектарів лісу!

Будьте пильними!