Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лебединський лісгосп долучився до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Новини лісгоспів 19 Квітня 2018

Яке важливе значення має ліс для всього людства, говорити не потрібно. Лісові насадження – це легені планети, не буде лісу – не буде й людства. Але з різних причин це розуміють далеко не всі.

Зараз у світі, з його урбанізацією, розвитком
технології й
глобалізації, багато людей
стали віддаленими від природи. Вони не
уявляють важливості
лісів і
ролі лісового
господарства.

Саме для виховання в молоді району, бережливого ставлення до природи, покращення екологічного навчання, поглиблення теоретичних знань з біологічних предметів, набуття поняття про лісівництво, одержання знань про діяльність лісового господарства проводиться Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартувала 21 березня (Міжнародний день лісу) та буде тривати до 21 квітня (Дня довкілля).

Не оминув цей весняно-лісівничий захід і Лебединський край. Цього року Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” пройшла 19 квітня на території Лебединського лісництва лісгоспу.

В акції взяли участь представники двох учнівьких лісництв (Московсько-Бобрицьке та Рябушківське), студенти Лебединського вищого професійного училища лісового господарства, представники громадських організацій, місцева влада, ЗМІ та інші.

Учасники акції доповнювали лісові культури сосни звичайної на площі 2,0 га. Всього висадили 1,5 тисячі сіянців сосни.

Надихали учасників акції садити дерева поруч створені в рамках однойменного заходу у 2015 році чотирьохрічні лісові культури сосни звичайної.

Після кропіткої праці всі охочі поласували смачною кашею та солодощами.

За інформацією прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»