Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лебединські лісівники вчилися у сумських колег

Загальні новини 22 Травня 2020

Обмін практичним досвідом у роботі сумських лісівників займає чільне місце. Фахівці лісгоспів відвідують сусідні підприємства, вивчають кращі практики та впроваджують їх у своїй діяльності. Шкода, що зважаючи на карантинні заходи, немає можливості робити це у звичному форматі, але деякі спроби до відновлення активності уже є.

Днями головні спеціалісти Лебединського лісгоспу у обмеженому складі побували у сумських колег.

«Основне питання, яке нас цікавило, це практика лісгоспу по догляду за лісовими культурами та молодняками з головною породою дуб звичайний, зокрема робота мульчера Ventura», – прокоментував мету поїздки керівник делегації, головний лісничий Лебединського лісгоспу Анатолій Москаленко.

Перебуваючи у сумських лісівників, лебединці відвідали Сумське та Могрицьке лісництва, оглянули об’єкти центральної садиби підприємства: котельню, автогаражі, лісопожежну станцію, клас учнівського лісництва, сувенірний цех тощо. Відзначили, що на всіх відвіданих об’єктах культура виробництва на найвищому рівні.

«Є чому повчитися, є що хотілося б використати у своїй діяльності. Ми вдячні Сумському лісгоспу за організацію цієї робочої зустрічі», – підсумував поїздку Анатолій Москаленко.