Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лебединські лісівники провели догляди за молодим лісом на площі 124 га

Новини лісгоспів 4 Червня 2020

Лісовідновлення – один із найважливіших завдань лісового господарства. Цьогоріч лебединські лісівники створили 152 га лісових культур та провели доповнення лісових культур на площі 116 га. Для лісовідновлення використовували власний посадковий матеріал із базового розсадника, що у Бишкінському лісництві.

Але, щоб отримати у майбутньому цінні, високопродуктивні насадження, недостатньо лише висадити молодий ліс. Його необхідно ростити. Для цього необхідно провести цілий комплекс лісокультурних заходів, головним з яких є догляд за лісовими культурами.

Особливого догляду ліс потребує у перші роки життя. За для цього машинно-тракторний парк лісгоспу поповнили новою технікою. Придбали лісовий мульчер іспанського виробництва “Ventura” та трактор “Бєларус” 1221В-2.

«Проведено ручний догляд шляхом прополювання лісових культур в ряду на площі 49 га, механізований догляд шляхом окошування міжрядь лісових культур мотокущорізом “Штіль” на площі 19 га та 56 га – шляхом дискування міжрядь культиватором КЛБ-1,7», – коментує проведені роботи директор Лебединського лісгоспу Віталі Баранов.

Загалом у лісгоспі доглянули лісові культури на площі 124 га. Нині ж випробовують у роботі новопридбану техніку.