Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Лебединські лісівники просять людей не підбирати немічних новонароджених звірят

Новини лісгоспів 29 Травня 2020

“Дуже часто люди підбирають у лісі та в його околицях немічних дітей козулі, оленя та інших лісових звірів. Вони думать, що допомогли тваринці, і цим вчинили добре. Але ж було б краще залишити їх у лісі, у тому природному середовищі, де вони народилися. Там їх знайдуть батьки та поставлять на ноги”, – говорять лебединські лісівники.

Застерігають, що чекатимуть і на тварин, а і на тих, хто їх приютив. Адже тварина буде рости, і з часом, перебуваючи і у неволі, вже не зможе реалізовувати свою природню поведінку. Як наслідок, вона може не лише пошкодити майно господарів, а і завдати шкоди їхньому здоров’ю!

Так, внаслідок необачних дій жителя Лебединщини, маленьке дитинча козулі залишилося без мами. Козеня підібрали. Але згодом схаменулися і вирішили повернути його до лісу. Та дорослі звірі його не забрали, оскільки від нього вже пахло людьми.

Тепер маленькою тваринкою опікуються єгері Межиріцької мисливської дільниці. На даний момент козеня знаходиться в захищеному від несприятливих природних умов приміщенні, кожні 4 години єгері кормлять його козячим молоком з глюкозою.