Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Кролевецьким лісівникам допомагали у посадці лісу школярі місцевих шкіл та працівники державних установ

Новини лісгоспів 8 Квітня 2019

Учні Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.О. Лукаша долучилися до весняної лісокультурної компанії, що проходить в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». У посадці лісу взяли участь вісімнадцять вихованців навчального закладу.

«Школярі проводили заліснення у Грузчанському лісництві. Усі хлопці та дівчата дуже відповідально поставилися до цієї копіткої роботи, подбали, щоб їхні сіянці були правильно посаджені», – говорить директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

Висаджували юні помічники сіянці сосни звичайної. Запевняють, що їм цікаво долучатися до створення лісових масивів, а потім спостерігати, як із маленьких тендітних пагінців виростають могутні дерева. А ще для дітей неабияк важливо відчувати свій вклад у збереження навколишнього природного середовища.

«Діти висадили більше десяти тисяч сіянців сосни звичайної на площі 1,9 га. Але мета акції полягає не лише у відновленні лісового фонду, а й у проведенні еколого-просвітницької роботи із учнівською молоддю», – продовжує директор підприємства.

Також, до благородної справи примноження лісових багатств рідного краю долучилися і працівники державних установ Кролевеччини. Працювали державні службовці на посадці соснового лісу у Дубовицькому лісництві Кролевецького підприємства та допомогли лісівникам створити до 2-х гектарів соснового бору.

По завершенні роботи наставники лісової справи, які ретельно слідкували за процесом, підтвердили, що якість посадки проведена на відмінно.

«Ми впевнені, що цей ліс обов’язково приживеться і ростиме. Адже до посадки кожного сіянця, як діти, так і дорослі додавали головний компонент, тепло своїх сердець та частинку душі», – переконаний Олександр Посошенко.

За інформацією прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»