Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кролевецькі лісівники зупинили крадіжку лісу

Новини лісгоспів 16 Вересня 2021

Рейдуючи лісові масиви, кролевецькі лісівники виявили лісокрада. Подія сталася в ніч з 12 на 13 вересня в угіддях Ярославецького лісництва Кролевецького лісомисливського господарства. Завдяки вчасним та злагодженим діям всіх відповідальних служб злочин вдалося зупинити.

«Начальник відділу охорони та захисту лісу підприємства Микола Журба спільно зі співробітниками Кролевецького агролісгоспу та поліції проводили черговий рейд, у ході якого зустріли машину, навантажену деревиною. Ця машина, як і її господар, раніше вже світилися у подібних справах. На вимогу зупинитися для перевірки документів, він продовжував свій рух. До півтори години велося переслідування. В кінцевому результаті, дякуючи колегам з Чернігівщини, автомобіль вдалося зупинити в Чернігівській області», – коментує подію директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

За словами лісівників, даний зловмисник «полює» виключно на елітні дуби. Цього разу його «полювання» виявились невдалим і 9 кубометрів дуба, які він намагався вивезти з лісу, стали для нього фатальними.

Допомогу сумським охоронцям лісу в затриманні лісопорушника надали працівники поліції Бахмацького і Борзнянського районів Чернігівської області та лісівники Борзнянського лісгоспу. То ж замість легкої додаткової наживи, лісопорушник тепер сплачуватиме державі додаткову шкоду, обраховану у понад 60 тисяч гривень. По даному випадку лісопорушення ведеться слідство.

Але, мабуть, самим штрафом не обійдеться. На даного чоловіка вже раніше була заведена одна справа, яка наразі знаходиться на розгляді у суді.