Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кролевецькі лісівники створили 5 га нових лісів 114 га – відновили

Новини лісгоспів 9 Квітня 2020

У Кролевецькому лісомисливському господарстві лісокультурна кампанія пройшла стрімким темпами. З-за аномально теплої весняної погоди посадку лісу розпочали ще на початку березня і вже за місяць всі заплановані роботи закінчили. Поспішали, щоб кожен росточок дістав необхідну кількість вологи.

«За місяць створили 5 га нових лісів – це захисні насадження, відновили зруби на площі 113,9 гектарів та доповнили лісові культури попереднього року створення на площі 117,7 гектарів»,- коментує обсяг проведених робіт директор підприємства Олександр Посошенко.

Всього цієї весни кролевецькі лісівники висадили близько 850 тисяч штук сіянців головних лісоутворюючих порід, вирощених у власних розсадниках.

«Весь посадковий матеріал свій, якісний і адаптований до місцевого клімату. За оптимальних погодних умов завжди дає добру приживлюваність. Та як буде цього року – невідомо. Минулорічне посушливе літо, тепла безсніжна зима і рання вітровійна весна виснажили землю, ґрунт зовсім сухий. А сіянцям саме зараз необхідна волога. Якщо не буде дощу, то результат може бути невтішний. Але сподіваємось на краще», – говорить директор підприємства.

Зазначимо, що серед сумських лісгоспів кролевецькі лісівники одні з небагатьох, які цьогоріч створювали нові ліси. Загалом у період весняної лісокультурної кампанії підприємства Сумського ОУЛМГ відновили до 1000 гектарів лісу.