Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кролевецькі лісівники ремонтують лісові шляхи

Новини лісгоспів 21 Липня 2021

У галузі лісового господарства питання будівництва лісових доріг завжди є досить актуальним. Адже завдяки дорогам підвищується рівень захисту лісу від пожеж, створюються кращі умови для догляду за молодим лісом та для використання лісових ресурсів, покращується соціальна складова населених пунктів, які сполучаються лісовими шляхами.

Будівництву доріг кролевецькі лісівники приділяють значну увагу. Пік будівництва припардає на 2014 – 2018 роки. У цей час за власний кошт господарства було споруджено понад 15 кілометрів лісових шляхів у Грузчанському, Хрещатинському та Дубовицькому лісництвах.

Тепер основне завдання лісівників дбати, щоб лісові дороги завжди залишались у належному стані.

«Збудоване власними силами – власними силами треба і доглядати. Останні пару років працюємо над реконструкцією збудованих лісових шляхів. Адже нашими дорогами їде і приватний, і соціальний і сільськогосподарський транспорт», – говорить директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

Загалом за весь час будівництва на спорудження лісових доріг підприємство витратило 3,5 мльйони гривень. Та майже 330 тисяч гривень вже вклали у їх ремонт.

Нещодавно кролевецькі лісівники завершили капітальний ремонт дороги довжиною 8 км у Грузчанському лісгництві.