Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кролевецькі лісівники провели доглядів за молодим лісом на площі 345 га

Новини лісгоспів 23 Липня 2020

Щоб виростити здоровий високопродуктивний ліс знадобиться не один рік копіткої лісівничої праці. Створюється ліс переважно штучним способом, то ж і у догляді за ним треба докласти рук і зусиль. Особливої уваги потребують лісові насадження у молодому віці.

«Допоки саджанці не досягнуть змикання крон за ними ведуться різні види доглядів: сапування, косіння, мульчерування, культивування, хімічний догляд. Проводяться вони з першого року вирощування лісових насаджень як ручним так і механізованим способом. Кількість, тривалість і строки доглядів залежать від типу лісорослинних умов, методу і способу створення лісових культур, способу обробітку ґрунту, і, звісно, погодно-кліматичних умов», – ділиться премудростями лісівничої справи головний лісничий Кролевецького лісомисливського господарства Микола Дмух.

Останніми роками кролевецькі лісівники віддають превагу проведенню механізованих доглядів за лісом. Для цього придбали 4 сучасних мульчери, один з яких – цьогоріч, для однойменного Кролевецького лісництва.

Наразі вже встигли провести різних видів доглядів за молодим лісом на площі 345 га, з них 74 га – мульчером.