Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Кролевецькі лісівники планують посадити близько мільйона деревець

Новини лісгоспів 11 Березня 2020

У Кролевецькому лісомисливському господарстві весняна лісокультурна кампанія стартувала. Розпочати її у таку незвично ранню для Сумського регіону пору дала змогу тепла весняна погода.

Плани посадки у кролевецьких лісівників досить амбітні – до мільйона деревець. Що, як стверджують у відділі лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, найбільше з усіх 12 підприємств області.

«Плануємо відновити 122, 5 гектари лісу та створити 5 гектарів захисних насаджень», – коментує цьогорічну кампанію з посадки лісу головний лісничий підприємств Микола Дмух.

На сьогодні у підприємстві вже встигли висадити понад 160 тисяч маленьких деревець. Ними відновили 25 га лісу, створили 5 га захисних насаджень та провели доповнення лісових культур на площі 15 га.

У лісовій термінології маленькі деревця – посадковий матеріал – йменуються сіянцями. У Кролевецькому підприємстві сіянці вирощують у власних розсадниках. Готуючи до відправки на постійне місце «проживання», їх обережно викопували напередодні початку лісокультурної кампанії.

На посадці лісу працюють завзято, поспішають, щоб встигнути кожен сіянець висадити у вологу землю.

За інформацією прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»