Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кролевецьке лісомисливське господарство успішно пройшло аудит на підтвердження Сертифікатів FSC

Новини лісгоспів 20 Серпня 2020

У Кролевецькому лісомисливському господарстві успішно пройшли контрольний аудит оцінки відповідності системи ведення лісового господарства та ланцюга постачання міжнародним вимогам, розробленим FSC.

«Аудит був дуже насичений і включав в себе велику кількість питань, таких як інспекція виробничих потужностей і місць зберігання продукції; інспекція обраних під час аудиту ділянок у лісі; перевірка виконання виставлених умов і вимог про усунення незначних невідповідностей; перевірка записів із закупівлі, продажу і виробництва, включаючи рахунки-фактури, документацію по відвантаженню продукції, коефіцієнти виходу продукції і річний звіт із закупівлі та продажу сертифікованої продукції; опитування керівництва і робітників; опитування громадськості; контроль за маркуванням продукції підприємства та багато іншого», – коментує проведену роботу директор Кролевецького підприємства Олександр Посошенко.

Під час проведення аудиту ведення лісового господарства, було відмічено, що існуюча на підприємстві система лісоуправління забезпечує невиснажливе ведення, відтворення, збереження та використання лісових ресурсів.

«Лісова сертифікація дає ряд переваг. Це і вихід на ринки держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів, це і незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів щодо контролю за якістю лісової продукції», – говорить директор.

Нагадаємо, у 2018 році підприємство першим серед лісгоспів Сумського ОУЛМГ отримало сертифікат , що відповідає вимогам FSC з системи ведення лісового господарства (Forest Management certification, FM), а у 2019 році – єдиним у області отримало сертифікат ланцюга постачання (Chain of Custody (COC) certification).