Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Краснопільські лісівники запрошують до бджолиної «амбулаторії»

Новини лісгоспів 17 Червня 2022

Мед, прополіс, віск, перга – це справжні бджолині ліки, які добре відомі своїми цілющими властивостями. Та спектр «бджолиних послуг» на цьому не закінчується. Бджоли – це просто невтомний генератор для оздоровлення людського організму. Адже поряд з продуктами, які вони «виробляють», природа наділила їх ще й дивовижною енергетикою. Позитивний вплив їх біополя на біополе людини беззаперечний. Тому побувати у бджолиному біополі при емоційних навантаженнях, легеневих і серцевих негараздах та для відновлення організму після перенесеної хвороби – просто необхідно!

Як це зробити? Та досить просто!

Для цього існують так звані апі-хатинки. Це компактні будиночки, які оснащені бджолиними вуликами. Один з таких вже кілька років функціонує у Велико-Бобрицькому лісництві Краснопільського держлісгоспу.

«Проживає» у цьому будиночку вісім вуликів. Саме вони роблять його повітря неповторним: чисте та насичене ароматами прополісу і меду, воно має потужні антибактеріальні властивості.

Звичайно, бджоли відділені від людини дерев’яними перегородками, але враження, що знаходишся у справжньому вулику, не покидає.

До того ж у стіні будиночка вмонтовано ще й прозорий вулик. Тому насолода від споглядання бджолиної праці вам гарантована! Адже бджолина родина має досить чіткі закони співіснування і працює як найдосконаліший годинниковий механізм, не завадило б і повчитись!

Вчені ж стверджують, що як допоміжний засіб, лікування бджолами може привести до суттєвого полегшення стану хворого навіть при онко захворюваннях. А від лежання на рівній дерев’яній поверхні досягається ще і ортопедичний ефект!

Мінімальний час перебування – одна година, і принаймні гарний емоційний стан вам гарантовано!