Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Краснопільські лісівники взяли участь у озелененні скверу імені Леоніда Жаботинського

Новини лісгоспів 29 Березня 2019

«Краснопільщина славна своїми спортивними досягненнями. Вона дала світу важкоатлета Леоніда Жаботинського, футболіста і тренера Михайла Фоменка, біатлоністок Валентину та Віту Семеренко, лижницю Тетяну Завалій.

І саме лісгосп є маленькою колискою великих спортивних перемог. Бігова траса лижників прокладена у лісових масивах лісгоспу, опікується підприємство і спортивною базою, де проходять спортсмени своє становлення. Будиночок дитинства Леоніда Жаботинського знаходиться неподалік центральної садиби підприємства, а батьки зіркового дуету біатлоністок Віти та Валентини Семеренко – Галина Василівна та Олександр Федорович Семеренки – працівники Краснопільського лісгоспу», – говорить директор Краснопільського лісгоспу Сумського ОУЛМГ Віктор Мороз.

 

У минулому році поряд з центральною садибою лісгоспу, неподалік будиночка, де провів своє дитинство відомий важкоатлет, розпочали упорядкування скверу. Лісгосп взяв тоді активну участь у його будівництві.

 

Сьогодні, 29 березня, роботу по упорядкуванню скверу продовжили висадкою зелених насаджень.

 

«Вздовж алеї Слави нашого славетного атлета були висаджені ялівці, вирощені у розсаднику Велико-Бобрицького лісництва лісгоспу. Центральну ж частину скверу прикрасили три дуби. Це символічно. Адже дуб– це сила іоберіг українського народу. Дуб шанують за міцність, красуі довговічність. «Міцний, як дуб», – кажутьу народі про сильного чоловіка, саме таким і був Леонід Жаботинський.

 

Разом з працівниками Краснопільського лісгоспу на чолі з директором Віктором Морозом у озелененні скверу взяли участь і очільники селища: Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, його заступник Василь Лавриненко та депутат селищної ради Микола Супрун.

 

«Сподіваємось, що висаджені дуби стануть добрими оберегами нашому селищу, символізуючи собою могутність та незламність духу українського народу!», – говорить Віктор Мороз.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби«ДП Краснопільське ЛГ»