Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Краснопільські лісівники пропонують широкий асортимент декоративних рослин для озеленення

Анонси 7 Жовтня 2019

На дворі осінь, тож настав сприятливий час для озеленення. Саме час, щоб закласти зелений фундамент, який вже весною буде радувати своєю зеленню чи цвітінням. Тож, всі в кому прокинулись бажання озеленити свою присадибну ділянку можуть відвідати базовий лісорозсадник Велико-Бобрицького лісництва Краснопілського лісгоспу.

Різновиди туї та ялівцю, верб, самшиту, барбарису, спіреї, форзиції та інших – в цілому понад 100 видів і форм рослин пропонують працівники лісового господарства усім бажаючим. Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, а також фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці.

Слід відмітити, що декоративно-посадковий матеріал вирощено із живців, які заготовляються на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є сто відсоткове.

Придбати декоративні рослини можна за помірними цінами від виробника. Для цього необхідно відвідати розсадник лісгоспу, який знаходиться в с. Великий Бобрик, вул. Лісництво 12, телефон для довідок: 0542-7-11-96 або 067-542-42-22.

Прес-служба ДП «Краснопільське ЛГ»