Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Краснопільські декоративні саджанці прикрашають ряд соціальних о’єктів Краснопільщини та обласного центру

Новини лісгоспів 27 Квітня 2021

Близько 250 саджанців різноманітних декоративних дерев та кущів висадили цієї весни біля центральної лікарні Краснопілля. Весь посадковий матеріал прибув у селище з розсадника Велико-Бобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу. Лісівники переконані, що привабливі і цікаві форми та насичене забарвлення висаджених кущів спіреї, різних форм ялівцю і туй, верби матсудана та керія додаватимуть настрою відвідувачам лікарні та сприятимуть їх позитивним емоціям.

Поряд з цим, був наданий посадковий матеріал для озеленення соціальних об’єктів ряду старостинських округів Краснопільської ОТГ: території школи у с. Чернеччина, храму в Угроїдах, дитячого майданчика та дитячого садочка в с. Мезенівка.

Вирощені Краснопільським лісгоспом декоративні рослини можна побачитии і у обласному центрі.

«Саджанці калини, самшиту та ялівцю були перадані для озеленення теритоії обласної ТРК «UA:Суми». А сосна звичайна, катальпа бігнонієподібна, дуб звичайний, липа серцелиста, клен гостролистий та береза повисла загальною кількістю 350 штук були привезені у Суми і стали основою парку «Щастя», який висадили у місті в рамках Міжнародної акції «Озеленення планети», – говорить головний лісничий Краснопільського лісгоспу Євген Сороколіт.

Потурбувались краснопільські лісівники і про привабливість власної території підприємства. Влаштувавши толоку, повигрібали торішнє листя, прибрали сміття біля територій лісництв, провели обрізку дерев та сформували кущі.

«Усі проведені весняні заходи з озеленення дали чудовий результат, для одних – це новий досвід, для інших – щоденна справа, але головна мета досягнута, і свій внесок у озеленення та благоустрій рідного краю ми зробили!», – підсумовує головний лісничий.