Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Краще за гори може бути тільки …ліс

Загальні новини 18 Жовтня 2019

Це твердження, з яким іде по життю заступник начальника відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Олександр Васильович Баня. Днями Олександр Васильович відзначив 60-річний ювілей.

Його трудовий шлях у лісовій галузі Сумщини розпочався у 1976 році. Працював помічником бензопильщика у Сумському лісгоспі. Потім навчання в Українській сільськогосподарській академії, по закінченні якої шліфував свою професійну майстерність помічником лісничого у Нікольському лісництві Сумського лісгоспу. Нині, вже понад 30 років в обласному управлінні. У полі його діяльності охорона і захист лісу.

Запитаєте, до чого тут «гори»? Саме там, у горах професіонал і відмінний фахівець своєї справи Олександр Васильович проводить свій вільний час. Він – альпініст. У його гірському арсеналі ряд підкорених вершин Карпат, Криму, Паміру та Кавказу. Найвищою у цьому переліку є гора Ельбрус. Та своє почесне місце у пройдених ним високогірних маршрутах вона займає з добавкою «поки що».

З нагоди поважної дати від Дня народження та за багаторічну сумлінну працю начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець привітав ювіляра зі святом та вручив йому Почесні грамоти Держлісагентства, Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ