Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Кранівник – професія жіноча

Новини лісгоспів 4 Березня 2020

Розвиток сучасного суспільства практично неможливо представити без великих вантажопідйомних машин, тим паче без людей, які ними керують. У народі цих спеціалістів називають кранівниками.

Зазвичай цю професію обирають чоловіки. Робота кранівника важка і відповідальна. Вона вимагає нестандартного мислення і навіть! творчого підходу. Тут і фізичне здоров’я має бути у нормі, і точний окомір, і вміння концентрувати увагу, і хороша координація руху. То ж далеко не кожному вдається підкорити собі велетенські машину – кран.

Кранівник цеху переробки деревини Лебединського лісгоспу Тетяна Григорівна Тихоненко. Повністю руйнує міф, що працювати кранівником справа чоловіча.

Енергійна і життєрадісна жінка, під вмілим керуванням якої баштовий кран виглядає граціозно і навіть…вишукано.

Витримана, відповідальна та уважна, а ще дисциплінована і порядна. Це перше, що приходить на думку про цю жінку”, – описує героїню нашої розповіді начальник цеху переробки деревини Валерій Нечваль.

Вже понад 15 років Тетяна Григорівна працює у лісгоспі кранівником. І, за словами її безпосереднього керівника, саме ці якості дають їй змогу професійно виконувати свою роботу та користуватися заслуженою повагою і авторитетом серед колег.

“Обрала цю професію, бо закохалась у неї”, – з гордістю говорить Тетяна Григорівна. Ще з юнацьких років вона мріяла працювати на висоті пташиного польоту. Уміло та граційно маневруючи, переміщувати вантажі з місця на місце. Її мрія збулася, тому і труд приносить їй радість, а не втому.

Днями Тетяна Григорівна відзначила своє 60-річчя. Побажаємо їй радості від життя, невичерпної енергії та здоров’я! Так тримати!

Прес-служба ДП «Лебединське ЛГ»