Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Кожній пташці – по будиночку!»

Новини лісгоспів 29 Березня 2017

Це гасло, яке юні Лебединські лісівники взяли за правило своєї діяльності. Кожного року, в березні, за допомогою школярів, в лісах, підпорядкованих Лебединському лісгоспу, розвішуються близько 600 синичників на площі 150 га.

Цьогорічний березень не став винятком. Разом з працівниками лісової охорони лісгоспу вихованці учнівських лісництв Лебединського району продовжили спільну корисну справу. Адже знають не з чуток, що птахи є одним із найефективніших та найдосконаліших методів боротьби зі шкідниками лісу, створеним самою природою. Успіх же приваблення птахів до лісу чи саду залежить від будиночка, який їй пропонують, чи правильно він прилаштований, з чого виготовлений і як доглядають за ним взимку. Тому, вчасно подбати про якісне розселення комахоїдних птахів у лісі – це забезпечити його захист від шкідників.

Трудовий десант зголосилися провести вихідного дня. І, оснащені необхідними знаряддями для роботи з пташиними будиночками, вирушили до лісу.

Лише за один трудовий десант школярі встигли розвісити 100 синичників, охопивши ними територію у 25 га.

Юні лісівники Лебединщини закликають всіх долучитися до цієї потрібної справи: виготовляти і розвішувати шпаківні, синичники-дуплянки та інші різноманітні гніздівлі біля своїх будинків, в садах, лісосмугах та лісі.

Подбаймо про птахів – збережемо ліс разом!

За матеріалами прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»