Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Конотопські лісівники привітали з новорічними святами своїх юних помічників

Напередодні Новорічно-різдвяних свят до гуртківців шкільного лісництва «ЗУБР» Бочечківського НВК традиційно завітали їх шефи – конотопські лісівники.

Юні природолюби разом із старшими колегами-лісівниками підсумували рік, що минув, та намітили низку еко-акцій, зустрічей, вікторин та конкурсів на 2023 рік.

«Незважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої держави, ми підтримуємо дружню співпрацю з нашими юними помічниками. На жаль не всі заходи, які ми планували разом з дітьми у 2022 році, вдалося втілити в життя. Однак, ми сподіваємося, що у переможному 2023 році ми надолужимо втрачене», – зазначають лісівники.

Вітаючи вихованців учнівського лісництва, головний лісничий Микола Бондар та інженер з охорони та захисту лісу Олександр Томашевський побажали їм міцного здоров’я, успіхів, перемог, віри в дива!

Усі діти отримали від лісівників солодкі подарунки.

«Діти – наше майбутнє, тому лісівники – часті гості навчальних закладів. Вкласти у їх душах зернину любові до навколишнього світу через знання про ліс – це почесна й потрібна місія працівників лісового господарства. Впевнені, що у новому році на вихованців учнівського лісництва чекають нові захопливі пригоди та конкурси. А результат нашої спільної роботи потішить серце кожного учасника акцій, адже ми садитимемо дерева, які з року в рік будуть рости, розвиватися, міцніти і радувати своєю красою», – додали лісівники.