Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Конотопські лісівники організували для школярів пізнавальну екскурсію підприємством

Новини лісгоспів 29 Липня 2022

Лісівники повинні не лише виростити ліс для майбутніх поколінь, а й виховати покоління майбутніх лісівників, справжніх фахівців своєї справи, патріотів своєї держави! – так вважають у Конотопському держлісгоспі.

Тому четвер, 28 липня, – День Української Державності, присвятили саме такій меті – спілкуванню з кмітливими та допитливими!

Для дітлахів лісівники організували пізнавальну екскурсію підприємством. Розповіли про історію заснування лісгоспу, роботу підприємства на сучасному етапі, про професію лісівника та цікаві факти про рослинний і тваринний світ Конотопщини.

Не обійшлося й без активностей на свіжому повітрі: діти залюбки грали в різноманітні ігри в парку і взяли участь у еко-вікторині.

«Українська Державність – це надбання поколінь. Ми перейняли естафету від наших попередників, передаємо її наступному поколінню. Тому для нас, лісівників, надзвичайно важливо вкласти зернину любові до навколишнього світу та лісу у дитячих серцях. Подібні дружні зустрічі мають важливе лісівничо-просвітницьке та виховне значення. Ми бачили, з яким захопленням діти проводили час на свіжому повітрі та території лісгоспу й скільки цікавості було у їхніх очах! Ми завжди раді бачити у себе в гостях маленьких українців, готові ділитися досвідом, розповідати про свою роботу й тим самим виховувати у молодого покоління дбайливе ставлення до лісів, природи і довкілля», – резюмували зустріч працівники лісгоспу.