Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Конотопські лісівники заготовляють зимовий корм для мисливських тварин

Загальні новини 26 Червня 2019

Щоб лісовим мешканцям було чим підкріпитися взимку, у Конотопському лісгоспі Сумського ОУЛМГ турбуються вже тепер. Говорять, що саме час для заготівлі кормів.

«Починаючи з травня кожного року, працівники мисливської дільниці лісгоспу готують для своїх підопічних запаси харчів на зиму. Літо практично присвячене заготівлі сіна та віників», – говорить директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

Сіно тюкують і складають у спеціальні сіносховища, віники – вимочують у соляному розчині, висушують і зберігають у відведених для цього приміщеннях. Потреба у сіні на сезон в межах 60 тонн, гіллячкового корму (віників) необхідно заготовити порядку 4 тисяч штук. Також запасають зернові, силос, сіль та висівають біополя.

«За осінньо-зимовий період 2018-2019 року використали понад 60 тонн зернових та 100 тонн силосу», – продовжує директор.

У структурі підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Конотопський лісгосп має найпотужнішу мисливську базу та має найбільшу, надану у користування, площу мисливських угідь – 53 тис. га. За проведеним зимовим обліком мисливських тварин по всіх основних видах спостерігалася позитивна динаміка. Тут нараховані 34 лося, 90 особин оленя благородного, 3 – плямистого, 317 козуль та до 1000 зайців. Для утримання диких тварин в напіввільних умовах у лісгоспі є вольєри. Найбільший має площу 150 га.

Окрім того, саме у мисливських угіддях лісгоспу мешкають зубри. Зимовий облік цих червонокнижних велетнів зафіксував 52 особини в порівнянні з минулорічною їх кількістю 49.

За інформацією прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»