Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Конотопські лісівники вирощуватимуть фундук

Новини лісгоспів 20 Листопада 2018

У Конотпському лісгоспі розширюють видовий склад лісових культур. Урізноманітнювати різновиди вирішили за допомогою фундука.

«Ми придбали насіння фундука бразильського та каліфорнійського. Працюємо над розширенням видового складу. Та й з економічної точки зору, враховуючи корисні властивості фундука, він завжди користувався неабиякою популярністю у споживачів. Плануємо створити плантацію і це наші перші кроки», – говорить директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

Висівали фундук у розсаднику Бочечківського лісництва на площі 0,5 га. До участі у цьому процесі долучили і юних лісівників – вихованців Бочечківського шкільного лісництва.

Від наставників – виконуючого обов’язки лісничого Віталія Мягкого та старшого майстра лісу Бочечківського лісництва Ірини Титової діти дізналися, як правильно висівати горіхи фундука та які результати очікує отримати підприємство від цієї ділянки.

Зацікавившись, школярі й самі взялися висівати горіхи, звичайно ж, під пильним наглядом професіоналів.

Сподіваються, що посаджені з легкої руки юних лісівників горіхи, дадуть добрі сходи, а в майбутньому, порадують всіх смачним врожаєм.

За інформацією прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»