Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Конотопські лісівники дбають про лісових мешканців

Новини лісгоспів 5 Грудня 2019

«Підкормка диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу. Щоб, залишившись без їжі, голодні звірі не пішли з лісу в пошуках корму в населені пункти, ми допомагаємо тваринам пережити важкий період», – говорить директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

Мешкають у конотопських угіддях лосі, козулі, олені, зайці, кабани та інша мисливська фауна. Гордістю ж конотопських лісів (і не тільки їх!) є червонокнижні зубри. За останнім обліком їх нарахували 52 особини.

«Облік мисливських тварин у лютому цього року зафіксував 34 особини лося, 17 голів кабана, 317 козуль, 3 голови оленя плямистого, 942 – зайця. Є у наших мисливських угіддях бобри, борсуки, видри, ондатри, куниці тощо», – стверджує Віталій Баранов.

Запевняє, що корму для своїх лісових друзів надбали вдосталь.

«Ми заготовили близько 60 тонн сіна, понад 40 тонн кукурудзи, 4 тисячі віників та 43 тонни ячменю», – продовжує директор підприємства.

Роздають корми три-чотири рази на тиждень, розкладають у визначених місцях, у визначений час. Звірі про це знають, тому на поживу приходять «як по годиннику»!

До слова, мисливські угіддя Конотопського лісгоспу займають площу 52 975 га – це найбільший в області показник. Загальна площа мисливських угідь, наданих у користування державними лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ, складає 227,5 тис. га, що становить 11 % від загальної площі мисливських угідь по області.

За матеріалами прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»