Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Конотопські лісівники боролися зі сміттям у лісі

Новини лісгоспів 27 Березня 2019

Акцію «За чистий ліс!» конотопські лісівники Сумського ОУЛМГ започаткували вже кілька років тому. Традиція прибирання лісового масиву працівниками підприємства з залученням громадськості прижилася швидко і дістала своє продовження.

«Мета акції полягає у пропагуванні збереження природи, формуванні бережливого ставлення людей до її багатства лісу та проведенні спільного заходу разом із місцевою громадою», – ділиться досвідом директор Конотопського лісгоспу Віталій Баранов.

Цьогоріч до акції приєднались старшокласники Конотопської загальноосвітньої школи №7.   Прибирання сміття проводили вздовж траси Конотоп-Кролевець у лісовому фонді Бочечківського лісництва лісгоспу.

«Боляче дивитись на те, яку шкоду люди наносять лісу. Пластикові пляшки, поліетиленові пакети, стаканчики та інший одноразовий посуд у деяких місцях грудами лишається після пікніків. Нині у лісгоспі працює рейдова бригада по охороні лісу. У період масового відпочинку людей на природі вона буде особливу увагу приділити саме поведінці людей у лісі», – говорить директор підприємства.

Шановні відвідувачі лісу! Ліс завжди гостинно розкриває перед вами свої зелені шати, то ж подбайте, щоб після вашого спілкування з природою не залишалось у лісі речей «на згадку» про вас. Будьте лісу друзями, а не ворогами!

За інформацією прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»