Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Колегія Сумського ОУЛМГ розглянула питання лісовпорядкування

Загальні новини 24 Червня 2016

alt

На засіданні колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, що відбулось 24 червня, особливу увагу було приділено питанню організації лісовпорядкування в державному лісовому фонді області.

«Питання, яке ми сьогодні виносимо на розгляд колегії, особливо актуальне, адже по тому, як ми проведемо лісовпорядкування сьогодні, лісова галузь області працюватиме впродовж десяти наступних років», – наголосив у ході розгляду питання начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Про стан організації лісовпорядкування, формування геоінформаційних баз даних, ведення державного лісового кадастру та обліку лісів доповів начальник відділу лісового господарства Анатолій Омельченко.

Він повідомив, що десятирічний термін дії матеріалів базового лісовпорядкування спливає у 2018 році, то ж для розробки нових проектів організації лісогосподарської діяльності в державних підприємствах області з 2019 по 2029 рік необхідно впродовж 2017 року провести планові лісовпорядні роботи. Готуватися до проведення базового лісовпорядкування лісгоспи мають завчасно, вже в цьому році необхідно провести всі роботи по зйомці перетинів квартальних просік. Як позитивний приклад, дана робота вже розпочата у Свеському лісгоспі (директор Закусило О.М.), а в Середино-Будському  лісгоспі – навіть завершена (директор Плужников О.М.). 

Також він зазначив, що важливою умовою проведення базового лісовпорядкування є розрубка розчистка квартальних просік та, за необхідності, заміна квартальних стовпів з оформленням їх належним чином.

У підсумку розгляду даного питання начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець акцентував увагу директорів лісгоспів на оперативному проведенні робіт по зйомці квартальних просік та оформленні правовстановлюючих документів, як на землі держлісфонду, так і на землі, заліснені за проектами консервації.

alt

alt

alt

Прес-служба Сумського ОУЛМГ