Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Керівник Сумського ОУЛМГ з робочим візитом відвідав підрозділи «Свеського лісгоспу»

Новини лісгоспів 17 Травня 2019

Важливою умовою якісної роботи, росту прибутковості лісогосподарських підприємств є постійний детальний аналіз, професійний контроль, подальше планування роботи, виходячи зі зроблених висновків.

Начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець вважає моніторинг роботи лісогосподарських підприємств одним з пріоритетних у своїй діяльності. 14 травня він відвідав ДП «Свеський лісгосп».

Разом з директором підприємства Олегом Закусило Віктор Чигринець детально проаналізували роботу підрозділів «Свеського лісгоспу».

Так, в Олинському лісництві обговорили питання щодо збільшення заробітної плати робітникам.

У Прудищенському лісництві керівники зосередили увагу на машинній заготівлі деревини на рубці головного користування кв. 97. Зокрема, промоніторили повний цикл робіт, починаючи від звалювання, розкряжування на сортименти, сортування, аж до вивезення продукції на верхній склад. Примітно, що останнє виконується двома сучасними машинами «Харвестер» та «Форвардер». На окремих ділянках – кв. 97; 111; 112; 113 – спеціалісти обстежили лісові культури.

У Дружбівському лісництві на ділянках кв. 6; 37;59;60; 84 спостерігали за роботою робітників по догляду за лісовими культурами. Особливу увагу звернули на розсадники, лісові культури з природним поновленням, схеми, склад і стан насаджень.

Відвідавши нижні склади лісгоспу на станціях «Хутір Михайлівський» та «Свеса», Віктор Петрович та Олег Миколайович промоніторили процес приймання та відвантаження лісопродукції.

Не залишили осторонь і цех переробки, який побудований «Свеським лісгоспом». Дорогою до нього, керівники побували на Четвертінівському мосту, теж збудованому за власні кошти.

У цеху переробки деревини, зосередили увагу на випуску пелет та процесі виготовлення пиломатеріалу на експорт. Зокрема, Віктор Чигринець рекомендував збільшити об’єми та види продукції.

В АТК керівники проконтролювали загальний стан та побутові умови підрозділу, порядок обслуговування автомобілів токарними, слюсарними та зварювальними роботами. Зосередились на використанні лісовозних прицепів, необхідності поновлення парку автомобілів.

Зустрівся керівник обласного УЛМГ і з працівниками структурних підрозділів «Свеського лісгоспу». Під час розмови Віктор Чигринець цікавився умовами праці, рівнем заробітної плати та іншими умовами соціального захисту робітників.

На завершення робочої поїздки керівники відвідали центральну садибу лісгоспу, яка приємно вражає виробничими та побутово-рекреаційними умовами.

 

Прес-служба Свеського лісгоспу