Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Губернатор області відвідав Середино-Будський лісгосп

Новини лісгоспів 6 Березня 2017

У п’ятницю, 3 березня, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко відвідав державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство».

Ознайомив очільника області з роботою підприємства директор лісгоспу Олександр Плужников. Серед відвіданих об’єктів – нижній склад при ст. Зернове, центральна садиба лісгоспу, цех переробки деревини, котельня, гаражі, спортивний комплекс, сушильна камера «Luka» тощо.

Перебуваючи на нижньому складі, Микола Клочко відмітив належний санітарний стан його території, дотримання вимог з складування лісу та лісопродукції, охорони праці, оглянув автономну дизельну електроустановку, яка забезпечує безперебійну роботу з навантаження вагонів лісом та лісоматеріалом та забезпечує електропостачання в цілому на складі у випадку аварійних відключень електроенергії.

Відвідуючи підприємство, губернатор відзначив відмінні умови роботи працівників: санітарний стан побутових приміщень для сушки одягу та взуття, кімнат для прийому їжі, дотримання належного температурного режиму тощо.

Підводячи підсумок перебуванню, Микола Олексійович подякував колективу Середино-Будського лісгоспу за роботу та висловив подяку директору Олександру Плужникову за належну організацію діяльності підприємства.

За інформацією прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»