Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Готовність Кролевецького ЛМГ до пожежонебезпечного періоду засвідчила перевірка

Новини лісгоспів 18 Квітня 2019

Кролевецькі лісівники до пожежонебезпечного періоду готові! – це засвідчила перевірка, що пройшла на підприємстві сьогодні, 18 квітня. У складі комісії – представники управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Головна мета перевірки – визначити ступінь готовності працівників лісової охорони підприємства до виконання покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з пожежами в лісах, характерних для весняно-літнього періоду.

«Перевірено пожежні автомобілі, інвентар для гасіння лісових пожеж та готовність особового складу лісо-пожежної станції до виконання покладених на них обов’язків», – говорить директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

«Комісійно засвідчено, що всі структурні підрозділи і одиниці підприємства до пожежонебезпечного періоду готові. Але ж спокій періоду залежить, у першу чергу, не від нас, а від славнозвісного людського фактору: це підпали сухої трави, відпочинок на природі біля вогнища і таке інше, що і стає причиною виникнення лісових пожеж», – продовжує директор підприємства.

За інформацією прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»