Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Голова Сумської райдержадміністрації Віталій Бурбика побував з робочим візитом у Лебединському лісгоспі

Новини лісгоспів 18 Вересня 2020

У переддень професійного лісівничого свята, середу, 16 вересня, голова Сумської райдержадміністрації Віталій Бурбика побував з робочим візитом у Лебединському лісгоспі.

У ході відвідин він оглянувна лісову дорогу, яка сполучає віддалені села Доценківку і Межиріч, лісові культури у Межиріцькому лісництві, базовий розсадник Бишкінського лісництва та ознайомилися з роботою лісопожежної станції у центральній садибі лісгоспу.

З основними економічними й виробничими показниками підприємства та з роботою базового розсадника познайомив голову райдержадміністрації директор лісгоспу Віталій Баранов.

Закінчилась робоча поїздка святковими моментами. З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – Віталій Бурбика вручив грамоти кращим працівникам підприємства.

За підсумками відвідин на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Бурбика зазначив: «У рамках робочої поїздки на Лебединщину, за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка, побував у Лебединському лісгоспі. Ознайомившись з роботою державного підприємства, подякував працівникам за виконання плану по відновленню лісів на 123% за 2020 рік. Побажав лісгоспу процвітання й розвитку!»