Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Глухівський лісгосп святкує Міжнародний день лісів

Новини лісгоспів 24 Березня 2019

21 березня адміністрація Державного підприємства «Глухівське лісове господарство» організувала та провела екскурсію для учнів Глухівських шкіл.

Захід присвятили, започаткованому Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році, Міжнародному дню лісів, який цьогоріч проходитьпід гаслом «Ліси та освіта» та з меседжем «Учись любити ліс».

Школярів ознайомили з матеріально-технічною базою установи, зокрема, показали виробничу зону та дендропарк. Також молоді люди під керівництвом кваліфікованих працівників вчилися висаджувати туї.

Також вже традиційно в цей день стартував конкурс дитячої творчості на тему: «Майбутнє лісу у твоїх руках». Найкращі малюнки та твори отримають грошові винагороди.

До святкування долучилися й представники Глухівської райдержадміністрації на чолі з головою Вікторією Сокол. Разом із директором лісгоспу Василем Кацалапом на лісокультурній площі Червонянського лісництва вони почали відтворювати соснові ліси.

«Не будьте байдужими! Підтримайте акцію – посадіть дерево! Цим ви не лише прикрасите власне подвір’я, а й покращите екологічну ситуацію у вашому регіоні,» – звертається до громадськості Василь Кацалап.