Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Дитячий фотоконкурс до Дня працівника лісу – лебединські лісівники нагородили переможців

Новини лісгоспів 19 Вересня 2022

Фотоконкурс «Таємниці лісу», приурочений професійному лісівничому святу, був організований лебединськими лісівниками спільно з Лебединським центром позашкільної освіти та тривав з 14 по 15 вересня! Так, лише два дні давалося юним природолюбам, щоб проявити свою творчість та передати через скельце об’єктива те, чим живе ліс!

Скажете, замало часу й було мало учасників? Помиляєтесь!

На розгляд журі була представлена 71 робота від 26 претендентів на перемогу!

«Головною метою Конкурсу була підтримка творчих здібностей дітей, підвищення їх екосвідомості, іміджу професії лісівника, поширення знань про ліс та його важливість для існування життя на планеті, а також виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. До участі у ньому запрошувалась учнівська молодь віком 11-17 років», – коментує мету та умови конкурсу один із його організаторів, інженер з лісових культур Лебединського держлісгоспу Антон Розенко.

Говорить, що навіть не очікували, що учасників буде так багато. Роботи  заслуговували на високу оцінку і вибирати кращі із кращих було досить складно.

Для отримання обіцяних нагород переможців конкурсу запросили до лісівників – у центральний офіс ДП «Лебединське лісове господарство».

«Дуже приємно, що до конкурсу долучилися багато дітей. Учасники конкурсу показали високий клас майстерності, що також дуже радує», – зазначив головний лісничий лісгоспу Анатолій Москаленко, звертаючись до дітей. Також, Анатолій Васильович подякував присутнім за участь в конкурсі та закликав бережно ставитись до природи.

Вітаємо переможців конкурсу:

І місце – Семенюта Луїза;

ІІ місце – Андрущенко Аліна;

ІІ місце – Березов Нікіта;

ІІІ місце – Демченко Антон;

ІІІ місце – Денисенко Анжеліка;

ІІІ місце – Замай Аліна.

А також запрошуємо переглянути фотовиставку «Таємниці лісу», на якій представлені їх роботи: ↵