Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Дорогі лісівники, ветерани лісової галузі!

Актуально 15 Вересня 2017

Сумщина – унікальний і благодатний край, що заворожує красою поєднання живописних ландшафтів, багатих на мисливську фауну та вишукану флору, де ліс – це і окраса, і гордість, джерело натхнення та цілющого повітря.

Пройдуть роки, зміниться покоління, але самовідданий внесок працівників лісу, не зникне безслідно.

Сьогодні саме Ви, дорогі колеги, на сторожі цього зеленого скарбу нашої області. Саме Ви – хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його примноженню, хто просто любить і зберігає лісове багатство України!

Один з класиків писав: «Скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь». Саме для щастя майбутніх поколінь кожного дня, не зважаючи на погоду і настрій, Ви робите все можливе, щоб зеленіли наші ліси, дихали на повні груди і дарували здоров’я і гарний настрій жителям області.

То ж нехай цей святковий осінній день буде наповнений гідним визнанням вашого професійного внеску у загальнодержавну справу!

Вам належить і надалі збільшувати лісистість території області, впроваджувати і розвивати сучасні методи ведення лісового господарства, боротися із самовільними порубами, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісового господарства до сучасного рівня європейських стандартів.

Щаслива та людина яка знаходить себе в професії і отримує від неї задоволення.

Шановні лісівники, нехай заняття улюбленою справою щоденно надихає Вас на нові звершення!

Нехай доля щедро усміхається Вам щасливими днями, шле тепло і затишок у родинну оселю! Міцного здоров’я Вам, достатку і вагомих трудових звершень у справі примноження наших лісів – смарагдового скарбу України!


З повагою,

начальник Сумського обласного управління

лісового та мисливського господарства

Віктор Чигринець