Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Дорогі колеги – лісівники Сумщини та ветерани лісової галузі, дорогі наші партнери та друзі!

Загальні новини 31 Грудня 2021

Прийміть щиросердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле рік 2021. З гордістю можу запевнити, що колективи лісогосподарських підприємств управління з честю пронесли річну естафету і завершують 2021-й з достойними показниками.

Для лісівників Сумщини 2021 рік – це 10 мільйонів нових дерев та понад півтори тисячі гектарів молодого лісу! Це понад 10 кілометрів збудованих лісових доріг та майже 100 мільйонів гривень інвестованих у розвиток виробництва власних коштів, за які придбана сучасна техніка та механізми по догляду за лісом, камери відео спостереження за лісовими масивами, сушильна камера тощо. Це понад 600 мільйонів сплачених податків, з яких майже 200 мільйонів гривень поповнили місцеві бюджети.

Наприкінці року нами вже були зроблені перші кроки по будівництву лісонасіннєвого комплексу у Лебединському лісгоспі. Тому у прийдешньому 2022 році ми будемо продовжувати розпочату справу.

Я дякую кожному з Вас, дорогі лісівники, за  Вашу працю, за професіоналізм та цілковиту відданість обраній справі! Впевнений, що і у новому році ми гідно продовжимо нашу благородну місію служіння лісу і людям!

Дякую нашим партнерам за надійність і підтримку!

  Бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди, достатку, родинного затишку, життєвої наснаги і успіхів у здійсненні всіх починань!

Щастя Вам і Вашим близьким у Новому році! Добрих та світлих Вам свят!

    З повагою,

начальник Сумського обласного

управління лісового та мисливського господарства

                                                                                                   Віктор Чигринець