Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

До Міжнародного дня птахів учні Миронівського НВК виготовили синичники

Новини лісгоспів 1 Квітня 2021

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію.

Заздалегідь готувалися до відзначення Дня птахів і школярі Миронівського НВК. Вони допомагали лісівникам виготовляти штучні гнізда для птахів, а саме синичники, які надалі будуть розвішені на території Миронівського лісництва. Але, на жаль, долучитися до розвішування синичників школярі не змогли через карантин.

«Птахи відіграють важливу роль у житті людини. Вони знищують шкідливих комах, «обробляють» дерева від шкідників. Також деякі види птахів знищують шкідливих гризунів. Багато птахів живляться ягодами, тим самим переносячи насіння на великі відстані. Розвішування синичників – це один з методів біологічної боротьби зі шкідниками лісу. Розвішувати їх необхідно на відстані 50-80 м одна від одної на висоті не менше 4 метрів», – поінформував лісничий Миронівського лісництва Шосткинського лісгоспу Олександр Пищик.