Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

До 77-річниці визволення Києва Василь Кузьович посадив символ мудрості та довголіття

Загальні новини 9 Листопада 2020

Сьогодні, 5 листопада, в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста висадка дерев, яку приурочили до 77-ї річниці визволення Києва від загарбників.

Колекція ботанічного саду поповнилася новими видами та культиварами дубів, кленів, барбарисів. Серед рідкісних екземпляріврослини видів гінкго білоба, тис ягідний, ліквідамбар смолоносний, бундук дводомний, черемха віргінська, платан кленолистий, брусонетія паперова, ксантоцерас горобинолистий (чекалкин горіх), клен сірий, багрянник японський.

У заході брали участь викладачі та керівництво університету на чолі з ректором Станіславом Ніколаєнком, Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук.

Василь Кузьович разом із Станіславом Ніколаєнко висадили дуб болотний – символ могутності та довголіття.

«Дуже символічно, що дерева ми посадили в день визволення української столиці від загарбників саме на території університету. Важливо не лише пам’ятати про трагічні події війни, а й виховувати в молоді почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Дерева, висаджені у 100-річному арборетумі університету, слугуватимуть нагадуванням всім про ратний подвиг наших земляків-героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу Батьківщину», – зазначив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович.

Прес-служба Держлісагентства