Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Діяльність Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства є взірцем іншим галузям області», – Микола Клочко

Загальні новини 25 Липня 2018

У понеділок, 23 липня, на апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець виступив з питанням реалізації державної політики в галузі лісового та мисливського господарства.

 

«Враховуючи географічну віддаленість від західних кордонів та морських портів, відсутність на території області потужних споживачів та підприємств по переробці деревини, Сумська область єоднією знайменш привабливихдля споживачів деревини. Але, незважаючи на це,підприємства управління прикладають максимум зусиль для забезпечення власної економічної стабільності», – зазначив Віктор Чигринець.

 

Він детально проаналізував лісогосподарську та промислову діяльність підприємств управління, акцентуючи увагу на раціональному використанні державного лісового ресурсу.

 

Віктор Чигринець зазначив, що всі заходи виробничої програми виконуються вчасно і повністю, а належне виконання виробничої програми забезпечує стабільне фінансово-економічне становище підприємств, що дає можливість успішно вирішувати соціальні питання трудових колективів та працювати на прибуток: вчасно сплачуються податки, вкладаються кошти у розвиток власного виробництва. За півроку інвестиції склали 38,5 млн.грн. У сумі інвестованих коштів сучасні лінії для переробки деревини, сушильна техніка, автомобілі для вивезення лісу, модернізаціявиробництва, будівництво лісових дорігтощо.

 

Поряд з цим, начальник управління зупинився і на проблемах, які, на жаль, на сьогодні існують у лісовій галузі також існують. Це проблема світового масштабу – ураження соснових насаджень верхівковим короїдом. Віктор Чигринець поінформував, що на Сумщині загалом піддалися ураженню 1300 га соснового бору, майже 1100 з яких вже розроблено. Днями в Охтирському лісгоспі на півдні області та Конотопському і Кролевецькому підприємствах – на півночі – розпочали випробування біологічного захисту від короїда – мурахожука. Сумщина – піонер у цьому питанні.

 

Підводячи підсумок розгляду даного питання, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко високо оцінив роботу підприємств Сумського ОУЛМГ: «Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства є зразковим – це підтверджується статистичними даними, загальними показниками. Лісгоспи -бюджетоутворюючідля місцевих громад, де вони розміщені. За 6 місяців цього року вони сплатили до бюджетів понад220 млн.грн. Це суттєвий внесок в економіку області. Лісівники активно впроваджують новітні технології, розвивають дорожню лісову інфраструктуру. Хто їздив збудованими ними лісовими дорогами, безперечно, лишився задоволеним.

 

Маючи дев’яту позицію за ресурсним потенціалом, область займає передові позиції в Україні за якістю господарювання. Це означає, що керівництво працює у правильному напрямку. ДіяльністьСумського обласного управління лісового та мисливського господарства є взірцем іншим галузям області.Так тримати! Ви можете розраховувати на нашу підтримку».

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ