Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт став Заслуженим!

Загальні новини 19 Листопада 2018

В числі чотирьох представників лісової галузі України, за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства директору державного підприємства “Сумське лісове господарство” Миколі Сороколіту присвоєне почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

(УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №369/2018 від 17 листопада «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу»).

На Сумщині очолюване Сороколітом М.В. підприємство за підсумками ІІІ кварталу 2018 року стало переможцем трудового суперництва. Воно є одним з лідерів по сплаті податкових платежів, рівню середньомісячної заробітної плати працівників, по приросту реалізації продукції тощо.

За останні п’ять років лісгосп виборював першість у трудовому суперництві близько 20 разів, що є найкращим показником серед підприємств області. 

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства вітає Миколу Володимировича з ВИЗНАННЯМ і пишається своїми лісівниками!