Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо прийняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації на Житомирщині, – Володимир Бондар

Загальні новини 20 Травня 2019

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині.

Він інспектує масштаби бурелому та вітровалу в Новоград-Волинському та Городницькому лісгоспах для визначення першочергових заходів для подолання наслідків стихії.

«Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодоприйняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації на постраждалих територіях, – наголосив Володимир Бондар. – Спеціалісти оцінюють шкоду, яку наніс буревій лісовомугосподарству, проте тепер першочергове завдання – ліквідація наслідків стихійного явища. Не гаючи ні хвилини, потрібно мобілізувати всі сили на прибирання поваленої деревини».

Нагадаємо, що 16 травня на територіїНовоград-Волинського, ЄмільчинськоготаОлевського районів пронісся буревій. У Городницькому та ЛипинськомулісництвахГородницького лісгоспу та Малоцвілянському і Курчицькому лісництвахНовоград-Волинського лісгоспу стихією пошкоджено понад550 гектаріврізновікових лісових насаджень. Окрім того, на території Пилипівського лісництва пошкоджено тепличне господарство.

За матеріалами прес-служби Житомирського ОУЛМГ