Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Держлісагентство передало житлову будівлю на Закарпатті для обсервації у рамках запобігання поширенню коронавірусу

Загальні новини 25 Березня 2020

Державне агентство лісових ресурсів України передає житлову будівлю на Закарпатті для тимчасового перебування осiб, проходження обсервації у рамках запобігання поширенню коронавірусу. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

 

За його словами, це невеликий готель «Орлан» площею 330 кв. метри, який знаходиться на балансі Берегівського лісгоспу. Тепер ця будівля допомагатиме нашим громадянам, яких необхідно буде поселити на обсервацію.

«В умовах світової пандемії коронавірусної хвороби ми маємо працювати чітко та злагоджено, щоб мінімізувати її поширення на території України. Ми маємо об’єднати всі зусилля для подолання лиха. Сьогодні надзвичайно важливо словом і ділом допомагати нашим медикам», – підкреслив Андрій Заблоцький.

Також він зазначив, що лісівники не стоять осторонь проблеми. Працівники низки лісгоспів Прикарпаття зібрали частину коштів для придбання апарату штучної вентиляції легень для Верховинської районної лікарні, а також на придбання кисневого концентратора для Рожнятівської районної лікарні. Обласні профспілки лісівників також надають допомогу лікарням.