Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Державне підприємство «Шосткинське лісове господарство» визнане найкращим в районі

Новини лісгоспів 23 Серпня 2019

Сьогодні, 23 серпня, в актовій залі Шосткинської районної державної адміністрації відбулося нагородження з нагоди двадцять восьмої річниці незалежності України.

Так, колектив ДП «Шосткинське лісове господарство» за значний внесок у соціально-економічний розвиток району, високі показники у праці був занесений на районну Дошку пошани.

«Дуже вдячний, за отриману нами нагороду. Ми приймаємо її, не тільки як визнання наших заслуг, а, і як визнання програми на створення нових досягнень на майбутнє. Також хочу привітати всіх з Днем незалежності України. Цього дня ми вшановуємо цілі покоління наших предків, які творили українську культуру і боролися за свою державність. Ця дата змушує задуматись і про завтрашній день, про майбутні покоління, адже сьогодні саме ми відповідаємо за творення історії України, за кожне своє рішення, вчинок. З нагоди свята бажаю вам здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, щедрої долі, сил і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, а мир і злагода назавжди запанують у нашому спільному домі. Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!» – сказав директор лісгоспу.